Seminarium 16 XII „Od heteronomii do (relatywnej) autonomii: Rozwój polskiego pola sztuki między 1945 a 1981”.

Centrum Analiz Relacyjnych Kultury i Społeczeństwa Wydziału Socjologii UW oraz ISS zapraszają na seminarium z cyklu „Perspektywy socjologii relacyjnej” Seminarium odbędzie się 16 grudnia (czwartek) 2021, godz. 16.15-18.15 na Wydziale Socjologii UW, ul. Karowa 18, sala 204A (informacje w załączeniu).
Maria Tyl (EHESS, Paryż) przedstawi referat „Od heteronomii do (relatywnej) autonomii: Rozwój polskiego pola sztuki między 1945 a 1981”.
Ze względu na pandemię uczestników seminarium obowiązywać będą zasady DDM.
Organizatorzy: Elżbieta Hałas WS UW & Tomasz Zarycki ISS UW
Przyjazd prelegentki finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej NAWA w ramach projektu Social „Space, Fields and Relationality in Contemporary and Historical Social Analysis Research Network”
Posted in Aktualności - najważniejsze.