Seminarium: W.Marzec 5 III 2024 „Drogi wyjścia. Parlament i rewolucja na peryferiach Imperium Rosyjskiego”

Centrum Analiz Relacyjnych Kultury i Społeczeństwa Wydziału Socjologii UW oraz ISS UW zapraszają na seminarium z cyklu „Perspektywy socjologii relacyjnej”. Seminarium odbędzie się 5 marca (wtorek) 2024, godz. 16.15-18.15 na Wydziale Socjologii UW, ul. Karowa 18, sala 204A, II piętro (więcej informacji po linkami poniżej). Wystąpi Wiktor Marzec (Uniwersytet Warszawski) który przedstawi referat „Drogi wyjścia. Parlament i rewolucja na peryferiach Imperium Rosyjskiego”.

Istnieje możliwość uczestniczenia zdalnego w seminarium. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z dr. Jakubem Motrenko: motrenkoja@is.uw.edu.pl

Ogłoszenie plakat     Biogram prelegenta i abstrakt wystapienia