Konferencja „Innowacje społeczne w polityce miast i działalności trzeciego sektora”

Konferencja „Innowacje społeczne w polityce miast i działalności trzeciego sektora – jako sposoby przeciwdziałania/ zapobiegania wykluczeniu” odbędzie się w dniu 13 maja 2013 roku na Uniwersytecie Warszawskim, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, budynek dawnego CIUW-u, I piętro, s. 106.

Celem konferencji jest prezentacja wyników badań prowadzonych w ramach międzynarodowego projektu „WILCO. Lokalne innowacje polityki społecznej na rzecz spójności” (www.wilcoproject.eu) współfinansowanego przez Komisję Europejską. Polska część badań jest realizowana przez zespół Instytutu Studiów Społecznych im. Prof. Roberta B. Zajonca Uniwersytetu Warszawskiego. Odbędzie się również dyskusja panelowa na temat „Doświadczenia we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań władz lokalnych i organizacji pozarządowych Warszawy i Płocka na rzecz przeciwdziałania i zapobiegania wykluczeniu społecznemu.”

Program konferencji oraz najważniejsze informacje o projekcie do pobrania.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 9 maja 2013 r. na adres:malgorzata.perkowska@kprm.gov.pl poprzez odesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego.