Konkurs dla studentów UW: wyjazd na „CHANGEMAKER STUDENT SUMMIT 2016”

ISS UW ogłasza konkurs dla studentów UW na sfinansowanie wyjazdu na „CHANGEMAKER STUDENT SUMMIT 2016” na University of Northampton w Anglii w dniach 28-31 lipca, 2016. Nagrodą jest dotacja w kwocie do 4 500 zł na osobę. W konkursie mogą brać udział studenci zainteresowani zmianami na Uniwersytecie Warszawskim lub w szkolnictwie wyższym w Europie i na świecie. Jury konkursu wybierze grupę kilku studentów UW, którzy podczas pobytu na Uniwersytecie Northampton będą intensywnie pracować z kolegami z całego świata, przedstawią naszą sytuację, wyzwania przed jakimi stoimy, podzielą się swoją wiedzą, a potem wrócą z pomysłami na działania w Polsce.

Konkurs skierowany jest do zespołów/grup studenckich, które działają na Uniwersytecie w sposób formalny lub nieformalny. Zespoły mogą wydelegować maksymalnie 3 osoby, które mogą odbyć wizytę na Uniwersytecie Northampton.

Szczegóły w ogłoszeniu:  CHANGEMAKER STUDENT SUMMIT 2016 Konkurs_Ogloszenie.